x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.

O marce

AQUA Mineral jest cenioną na całym świecie kompleksową linią kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji ciała i twarzy. Kosmetyki AQUA Mineral, zostały opracowane w oparciu o najlepsze wyselekcjonowane składniki roślinne, 21 minerałów z Morza Martwego oraz Ekstrakt z Czarnego Błota Mineralnego. Kluczowym składnikiem zamkniętym w kosmetykach jest opatentowany RENOVAGE™. To dzięki niemu możliwe jest całkowite przywrócenie równowagi funkcji skóry i znaczne opóźnienie procesów starzenia. Kosmetyki z Morza Martwego dostępne w naszej ofercie powodują, że przedłużona zostaje żywotność DNA, zaś geny, odpowiedzialne za prawidłowy przebieg podziałów komórkowych, są właściwie stymulowane.

RENOVAGE™
Kluczowym czynnikiem dla zachowania młodego wyglądu skóry jest długość telomerów- końcowych odcinków chromosomalnych DNA. Im dłuższy telomer- tym skóra dłużej zachowuje młody i świeży wygląd. Istnieje wiele czynników, które wpływają na długość tych odcinków. Należą do nich m.in. wiek, stres czy warunki atmosferyczne, np. promieniowanie ultrafioletowe czy suche powietrze.
Kosmetyki naturalne z formułą RENOVAGE™, stosowane miejscowo, opóźniają procesy związane ze starzeniem się skóry, dzięki temu korzystnie wpływają na jej kondycję– usuwają przebarwienia słoneczne, zwężają pory, a przede wszystkim opóźniają procesy tworzenia się zmarszczek. Inwestycja w kosmetyki zawierające ekstrakt z błota z Morza Martwego oraz oparte na RENOVAGE™, to sposób na odzyskanie pięknej, zdrowej skóry, jej odpowiednie nawilżenie i ujędrnienie, a także zabezpieczenie przed różnymi czynnikami.

 

AQUA Mineral – Twoja skóra pod opieką natury

Brak artykułów w tej kategorii